Altınbaş bu 14 Şubat'ta yine aşkla dolu!
Kıbrıs Altınbaş Kuyumculuk, kurulduğu günden bu yana gerek koleksiyonları, gerekse alanında uzman kadrosuyla, yenilikleri ve trendleri daima takip ederek, hem geleneksel, hem evrensel tasarımlarıyla öncü olmayı kendine prensip edinmiş bir marka... Her mücevhere ruh katarak, işini sanata dönüştüren Altınbaş Kuyumculuk, "yapılan iş ne olursa olsun, işin en iyisini yapmak!" kuralını benimseyerek yola altmış altı yıl önce çıkmış ve tüm kadrosuyla ilk günden bu yana aynı vizyonla gelişerek sadece Kuzey Kıbrıs’ta değil, Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde mağazalarıyla geniş ve farklı koleksiyonlara imza attı. Bu yıl da her yıl olduğu gibi sertifikalı ürünleri, kaliteli hizmeti ve profesyonel ekibi ile Sevgililer Günü'ne özel sizlere aşkla dolu yepyeni koleksiyonlar sunuyor.

“İlk görüşte değil, her görüşte...”
Bu 14 Şubat'ta aşkın her halini bulabileceğiniz tasarımların yanı sıra, tüm pırlanta alışverişlerinizde %35 indirim de sizleri bekliyor. İlk görüşte değil her görüşte aşkı yaşayanlara özel kampanyamızda, aşkınızın pırlantasını %35 indirim fırsatıyla tüm Altınbaş mağazalarında Kuzey Kıbrıs’ın dört bir yanında bulmanız mümkün.

Altınbaş Kar Küresi ile “Anlat Aşkını!”
Aşkınızı anlatmanın en güzel ve en ayrıcalıklı yolu yine Altınbaş’ta mümkün. Sevgililer Günü’ne özel 10 Şubat – 14 Şubat tarihleri arasında Altınbaş Göçmenköy Metropol Yolu Mağazası önünde kurulan dev kar küresi içerisinde sevdiğinize aşkınızı anlatabilir ve bu sevgililer gününü Altınbaş kar küresi içerisinde çektireceğiniz eşsiz fotoğraflarla ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kıpkırmızı aşk renginde kar küresine tüm aşık çiftler davetli!
Oldukça yoğun bir ilgi gören bu kar küresinde sizde aşkınızla fotoğraf çektirebilir, hatıralarınıza güzel bir fotoğraf ekleyebilirsiniz. Ayrıca aşkınız için tüm eşsiz takılar ve koleksiyonlar da yine Altınbaş'ta!